Známe důvěrně prostředí firem a poradíme vám,
kde nešlápnout vedle

Kde jinde se dostanete k těmto informacím - a zdarma?
Zobrazit nabídky práce
Diskrétně

Diskrétně

Najdeme vám novou práci, aniž by se váš současný zaměstnavatel dozvěděl, že hledáte.

Transparentně

Transparentně

Vždy vám dopředu řekneme, kam budeme posílat váš životopis a kdo ho uvidí.

Bezplatně

Bezplatně

Spolupráce s námi je pro vás po celou dobu bezplatná. Od prvního kontaktu až po nástup do nového zaměstnání.

O krok napřed

O krok napřed

Perfektně vás připravíme na pohovor. Projdeme spolu konkrétní témata a situace, které vás na pohovoru budou čekat.

Na míru

Na míru

Nehledáte akutně práci, ale rozhlížíte se po lepších nabídkách? Ozveme se, až se objeví zajímavá pozice přesně dle vašich představ.

Poradíme

Poradíme

Dostali jste pracovní nabídku? Zkonzultujte s námi, zda mzdově odpovídá vašim schopnostem a trhu. Vyzkoušet můžete i naši mzdovou kalkulačku.

Jak probíhá spolupráce

1
Pozveme si vás na úvodní pohovor

Na úvodním pohovoru zhodnotíme vaše silné i slabé stránky, předchozí zkušenosti a poznáme lépe vaši osobnost. Na základě těchto informací budeme hledat volnou pozici ve firmě, která nejlépe odpovídá vaší kvalifikaci a povaze. Na konci pohovoru vám dáme zpětnou vazbu.

2
Představíme vaše CV s doporučením konkrétnímu zaměstnavateli

Až najdeme vhodný fit, odešleme konkrétní firmě váš životopis spolu s doporučením z úvodního pohovoru. Pokud se klientské firmě zalíbíte, sjednáme vám pohovor v dané firmě.

3
Připravíme vás na pohovor v dané společnosti

Na pohovor s klientem vás dopředu přípravíme a poradíme, jak nejlépe prodat své kvality. Po samotném pohovoru si podrobně vyslechneme vaše pocity a dojmy. To samé uděláme u klienta. Pokud si obě strany budou vyhovovat a přijmete nabídku, můžete se už těšit na nové zaměstnání. Pokud ke shodě nedojde, budeme pro vás hledat jinou pracovní příležitost.

4
Budeme tu průběžně pro vás

V průběhu zkušební doby se s vámi spojíme, abyste byli v novém zaměstnání spokojení. Máte v nás oporu a zastání.

Váháte někdy, jestli skutečně dostáváte plat, který si zasloužíte?

Ověřte si to na naší mzdové kalkulačce.
PRŮMĚRNÁ MZDA NEJNIŽŠÍ MZDA NEJVYŠŠÍ MZDA

Naše specializace

REAL ESTATE & CONSTRUCTION

REAL ESTATE & CONSTRUCTION

Jsme jediná personální společnost disponující touto specializací s nejvyšším počtem senior konzultantů, kteří se v této oblasti aktivně pohybují. Jsme vám tak schopni poskytnout široké znalosti tohoto segmentu trhu (rezidenčních i komerčních nemovitostí - office, retail, industrial), doporučit nejvhodnějšího zaměstnavatele, nebo být alarmem pro váš případný budoucí krok nesprávným směrem. Poradíme vám, kde to opravdu funguje, kde se budou starat o váš profesní rozvoj. A v neposlední řadě vás nasměrovat ohledně mzdy. Chcete developera či private equity fond? Chceme o vás vědět.

Nejčastěji obsazované pozice
 • Letting / Leasing Manager
 • Project Manager
 • Property / Facility Manager
 • Construction Manager
 • Asset Management
 • Cost Manager
 • Valuation / Investment
 • Development / Expansion Manager
Sales & Marketing

Sales & Marketing

Prušák Group Sales & Marketing vyhledává specialisty napříč průmyslem nejen v České Republice, ale i v regionu CEE. Nejvíce kvalitních nabídek vám poskytneme v B2B, ale úspěšně umisťujeme i kandidáty se zkušenostmi z B2C. Naši klienti jsou prověřené společnosti, které se těší kladnému ohlasu ze strany zaměstnanců i zákazníků. Jsou to nejen středně velké společnosti, korporace s obraty přes 10 mld, ale i malé úspěšné firmy s jasnou vizí a efektivními procesy. Máte zájem pracovat pro americkou, německou, australskou či českou společnost? Vše spolu probereme. Diskrétně.

Nejčastěji obsazované pozice
 • Area Sales Manager
 • Head of Marketing
 • Business Development Manager
 • Marketing / PR Manager
 • Sales Director
 • Digital Marketing Manager / Specialist
 • Key Account Manager
 • Marketing / PR Specialist
 • Territory Sales Representative
 • Brand Manager
Sales & Marketing
Logistics & Supply Chain

Logistics & Supply Chain

Specializace Logistics & Supply Chain je vedena zkušenými specialisty z logistiky, kteří mají reálnou zkušenost ze strategické pozice u nadnárodní korporace. Naše divize vám bude rovnocenným partnerem při identifikování správné pracovní příležitosti a poradí vám ohledně mzdového ohodnocení. Identifikujeme pro vás nejvhodnější nabídku, ať na straně klienta, nebo providera specifického supply chain řešení. Ať už jste na počátku vaší logistické kariéry, nebo jste již manažer / ředitel, jsme tu pro vás. Samozřejmostí je zachování maximální diskrétnosti.

Nejčastěji obsazované pozice
 • Sales Manager Logistics
 • Supply Chain Analyst
 • Logistic / Supply Chain Manager
 • Depot Manager
 • Demand Planner
 • Disponent
 • Managing Director
 • Customer Service Specialist

Zkušenosti uchazečů

„S nabídkami mě oslovovali různí headhunteři, ale málokterá byla pro mě tak relevantní jako od PG. Byla to výzva. Aktivně jsem nehledal, ale jsem rád, že jsem do toho šel.“
Petr
Export Manager CEE
,,Děkuji Vám za zprostředkování práce snů i celkové nasměrování! Po návratu z Ameriky jsem moc nevěděla kam dál, tak moc děkuji, že jsem měla možnost to s Vámi probrat a udělat si jasno. Marketing mě nikdy nenapadl, ale měla jste pravdu, je to přesně ono! Říkala jsem o Vás ještě bývalé kolegyni, tak Vás bude kontaktovat. Děkuji.“
Zuzana
Marketing & PR Coordinator
„Do pár let jsem chtěl vést výstavbu od A do Z. V PG mi pomohli zvolit vhodnou pozici i firmu, která mě bude kariérně rozvíjet.“
Marek
Head of Project Management
Spolupracoval jsem s p. Šmídovou a chtěl bych jí velmi poděkovat za zprostředkování mého nového zaměstnání. Oceňuji její profesionální přístup, formu komunikace a poradenství. Kdybych mohl dám 6*. Při hledání nového zaměstnání bych se určitě obrátil na Prušák Group.
Rastislav
Junior Project Manager
„Děkuji. Vaše společnost mi byla doporučena od kolegy, který si chválil Váš přístup. Vaše profesionalita a přehled na trhu je nejlepší s jakou jsem měl možnost se doposud setkat. Díky Vám jsem tam kde jsem a až budu hledat další nové kolegy do týmu, určitě se ozvu.“
Jakub
Area Sales Manager ČR & SR
„Ještě jednou děkuji za Váš čas věnovaný mému profesnímu nasměrování. Opravdu jste mi otevřeli oči a obě doporučené pozice jsou pro mě velmi zajímavé. Předala jsem Váš kontakt i kolegům, kteří řeší stejné dilema.“
Mirka
Supply Chain Manager
„Ráda bych poděkovala za Váš přístup a úspěšnou spolupráci při získání pozice Marketing Managera CEE. Budu v rámci druhého kvartálu posilovat tým o digitálního specialistu, moc ráda se na Vás obrátím.“
Tereza
Marketing Manager CEE
"Nejlepší personální společnost, se kterou jsem se kdy setkala. Komunikace byla velmi příjemná a  probíhala v nejlepším pořádku. Paní konzultantka Šmídová z Real estate & construction se opravdu snaží a je za ní vidět spousta práce. Na pohovoru se ptají věcně, především na věci kolem oboru, žádné psychologické hry. Pokud budu znovu hledat práci, určitě se opět obrátím právě na Prušák Group."
Lucie
Projektant / Stavbyvedoucí TZB
Při hledání nové práce mi pomáhala Lucia Buriánová. Vše proběhlo profesionálně, rychle a na úrovni. Našel jsem práci, kterou jsem hledal. Až budu příště měnit práci, opět se s důvěrou obrátím na PG.
Tomáš
Development
Velice profesionální přístup. Jmenovitě Dagmar Nováková, která mě oslovila v září 2021 a provedla všemi výběrovými řízeními během cca 8 měsíců, než jsme našli práci, která mi opravdu sedí a kde jsem si byl opravdu jistý, že stojí za změnu. Od začátku až do konce opravdu vyjímečný přístup Dáši, se kterým jsem se nikde jinde nesetkal. Zajistila vše od A do Z - termíny pohovorů, změny termínů, pravidelný follow up s vývojem atd. Navíc vždy velice příjemná a milá komunikace. Troufnu si říct, že se z nás po těch 8 měsících i stali přátelé :) Doporučuji.
Martin
Leasing Consultant
S prací společnosti Prušák Group jsem velmi spokojen. Vyzdvihnout bych chtěl především práci mojí konzultantky Venduly Šmídové kdy v její péči vše běželo "jako na drátkách" bez zbytečných prostojů, komunikované informace byly pravdivé a její profesní znalost branže stavebnictví více než příkladná. Děkuji.
Michal
Project Manager
Bezproblémové jednání. Agentka se i přes časové prodlevy na straně zaměstnavatele snažila vždy věci posunout.
Petr
Manažer projektu
Arrow
Zkušenosti uchazečů a firem
LETTING/LEASING MANAGER - OWNER OF THE COMMERCIAL PROPERTIES

LETTING/LEASING MANAGER - OWNER OF THE COMMERCIAL PROPERTIES

DO YOU HAVE EXPERIENCE IN LETTING OF COMMERCIAL PROPERTIES? DO YOU SPEAK COMMUNICATIVE ENGLISH? THEN, COME TO MEET US! Something about THE CLIENT: Real Estate developer and owner of the commercial properties offers an attractive position, LETTING MANAGER for their OFFICE premises based in PRAGUE. Something about YOU: The ideal candidate will be someone, who is goal-oriented, effective communicator with sales talent and with the ambition to bacome successful in closing deals. TO SUMMARIZE IT: Your main responsibilities: Building relationships with potential tenants, presentation of available spaces Searching for new business opportunities and potential tenants Cooperating with real estate units Communication with potential tenants, presentation of available spaces, presentation of plans (layouts) and specification of vacant unit Presentation and negotiation of letting contract conditions Market research – monitoring of competitors, new developments etc. Support and close cooperation with colleagues in the letting team Communication with marketing department Elaboration of simple analyses and report preparation Database updating The Sales Consultant will ideally have a university degree; experience in letting of commercial properties idealy experience with letting of office spaces. You should not lack a motivation to learn and develop your skills and have passion for a business. Since you will be facing clients on everyday basis you should have good communication and organisational skills. Excellent spoken and written Czech/ Slovak and English is also essential as most of the clients are non-Czech speakers. The client offers ambitious fix salary (depending on relevant experience), annual bonuses mobile phone, notebook, lunch vouchers, 25 days of annual leave, trainings, team buildings and other benefits. Did you find yourself in this role? We are looking forward to your CV!
10.5.2024
10.5.2024
Outplacement – služba, která teď u firem frčí!

Outplacement – služba, která teď u firem frčí!

Současná doba je plná změn. Máme za sebou karanténu, která téměř na 2 měsíce zastavila řadu firem, prošli jsme první vlnu propouštění, zastavením náborů a teď se vše postupně rozbíhá a začíná sčítání ztrát. Mnoho firem naštěstí „přežilo“ a udrželo si své zaměstnance, ale stále je svírá nejistota a strach z druhé vlny a dalšího zastavení ekonomiky, kterou by už ustát nemuseli.
10.6.2020
10.6.2020