BUSINESS UNIT LEADER (B2B AUTO PŘÍSLUŠENSTVÍ - AUTO BATERIE) VYSOKÝ FIX + BONUSY + KODIAQ

80 000 KČ - 110 000 KČ
Praha
Back to offers
Sales

Sales

ATRAKTIVNÍ FIX + BONUSY + KODIAQ + BÝT SOUČÁSTÍ SRDCAŘŮ A PROFESIONÁLŮ + EXCELENTNÍ PRODUKTY

ZAMĚSTNANECKÝ POMĚR NA DOBU NEURČITOU nebo IČO

NEHLEDÁME ČLOVĚKA CO BUDE STRESOVAT KAŽDÝ MĚSÍC, JESTLI SE PLNÍ KPI, ALE STRATEGA S DLOUHODOBÝM UVAŽOVÁNÍM.

HLEDÁME ZKUŠENÉHO A ENERGICKÉHO BUSINESS UNIT LEADERA / SEGMENT MANAGERA S ORIENTACÍ NA DOSAHOVÁNÍ VÝSLEDKŮ PROSTŘEDNICTVÍM SALES AND MARKETING TÝMU. DÁME PROSTOR I ZKUŠENÉMU KAM SE ZNALOSTÍ DISTRIBUCE A SALESU.

Chceme někoho, kdo zbožňuje auta, auto baterie a je připraven se ponořit do světa segmentového řízení, analýzy dat a tvorby obchodní strategieČasem si vytvoříš obchodní tým, který ti bude pomáhat pečovat o naše klíčové zákazníky. Jsme srdcaři, sportovci, máme rádi srandu, ale i práci v naší stabilní společnosti, která má jasně daný cíl pozlobit pár hráčů v automobilovém průmyslu! Přidej se k nám a začni budovat úspěšný segment auto baterií.

Co vás čeká:

  • Strategické řízení segmentu auto baterií (strategie obchodu, distribuce, marketing)
  • Vytváření obchodní i marketingové strategie, které mění hru v oboru
  • Projektová péče o klíčové zákazníky – časem si vybudujete a vytrénujete svůj obchodní tým
  • Podpora prodeje s cílem dosahovat nejlepších výsledků
  • Analýza dat a odhalování klíčových trendů
  • Řízení životního cyklu produktů a produktových řad v oblasti auto baterií
  • Jednání s centrálou v zahraničí – nákupní podmínky

Vaše zkušenosti:

  • Zkušenost s produkty v oboru auto baterií – velkou výhodou
  • Schopnost práce s daty a proměnit je v strategické a taktické kroky
  • Odvahu vytvářet obchodní a marketingové strategie, které vyčnívají
  • Vynikající komunikační a prezentační schopnosti
  • Minimálně 2 roky zkušeností s řízením lidí - obchodního / produktového týmu
  • Velmi dobrá znalost MS Office
  • Pokročilá úroveň anglického jazyka (B2)

Nabízíme:

  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Motivující bonusové schéma
  • Hezký služební automobil k soukromým účelům, notebook, mobilní telefon
  • Další benefity
  • Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • Home-Office
  • Možnost seberealizace
  • Mnohem více

Info about offer

Salary

Do you want to apply
for this job?

Great! Leave us a contact and we will contact you with further details.
Prušák Group

Nabízíme:

Salary

Děkujeme za doporučení

Thank you for your interest,
we will contact you as soon as possible

Back home