TRADING MANAGER - ENERGIE / PLYN

120 000 Kč - 160 000 Kč
Praha + ČR
Sales

Sales

ENERGETIKA

PRAHA +ČR (SEVER)

Hledáme nadaného jedince, který se připojí k našemu týmu jako Trading Manager. Jsme dceřinou společností mezinárodní skupiny s hezkým obratem a působností po celé České republice. S desítkami tisíc spokojených zákazníků, kteří od spokojeně odebírají elektřinu a zemní plyn, je naším hlavním cílem poskytovat jim tu nejlepší péči a společně docílit tržního růstu.

Tvoje role bude klíčová pro naši obchodní strategii a úspěch na trhu. Budeš mít možnost pracovat s velkým objemem dat a analýzou trhů, abys byl/a schopen/a přinášet strategické návrhy a doporučení, které povedou k optimalizaci našeho obchodního procesu a zajištění konkurenceschopnosti na trhu.

Co vás čeká

  • Budování a další rozšiřování tradingu elektřiny a plynu v rámci i mimo ČR
  • Vedení trading týmu (ca 4-5 podřízených)
  • Plánování a řízení nákupů elektřiny a plynu včetně operací se zásobníky plynu
  • Podílení se na rozhodování o klíčových ekonomických otázkách byznysu firmy
  • Příprava reportingu a přímá účast na poradách s akcionáři společnosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Zkušenosti s řízením tradingu elektřiny a plynu na krátkodobých a dlouhodobých trzích podmínkou
  • Zkušenosti s řízením a vedením týmu lidí podmínkou
  • Schopnost se rychle adaptovat na nové a neustále se měnící podmínky vývoje evropského energetického trhu
  • Orientace na výsledek a dosahování stanovených cílů
  • Zkušenosti s řízením portfolia koncových zákazníků výhodou
  • Aktivní řidič (v rámci ČR)

Co vám můžeme nabídnout

  • Zázemí úspěšné skupiny se širokým záběrem byznysových aktivit
  • Možnost se podílet na budování klíčového oddělení v rámci firmy
  • Motivující finanční ohodnocení včetně podílu z tradingu
  • Služební automobil i k soukromým účelům

Jsme přesvědčeni, že tvé zkušenosti v oblasti obchodování a tvé schopnosti v analýze trhů a řízení rizik jsou klíčové pro úspěch na této pozici. Nabízíme ti inspirativní prostředí, kde můžeš růst a rozvíjet své dovednosti, a příležitost stát se klíčovým členem týmu, který tvoří budoucnost naší společnosti.

Sdílejte nabídku s ostatními a získejte tablet

Informace o pozici

Plat

Chcete se ucházet
o toto místo?

Skvělé! Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme s dalšími podrobnostmi.
Prušák Group

ENERGETIKA

Co vás čeká

Plat

Děkujeme za doporučení

Děkujeme o zájem o pozici,
brzy Vás budeme kontaktovat

Přejít na úvod