DISPEČER/KA MEZINÁRODNÍ PŘEPRAVY - KVARTÁLNÍ BONUSY

40 000 Kč - 60 000 Kč
Brno
Logistics & Supply Chain

Pro našeho klienta, MEZINÁRODNÍ LOGISTICKOU SPOLEČNOST hledáme JUNIOR/ SENIOR DISPEČERA/KU!! NEBOJ SE NOVÉ VÝZVY!!

Budeš mít za úkol rozvíjet dopravní kapacity v Evropě, budovat vztahy s dopravci, řídit a zdokonalovat procesy, komunikovat se zákazníky a zároveň si vyděláš hezké peníze + kvartální bonusy. Jsme otevřeni profilu senior i junior! Stabilní a TOP firma! Tvůj budoucí manager je velký sympaťák + firma má velmi silnou marketingovou podporu!!

Pracovní náplň:

  • Budeš plánovat trasy s ohledem na vytíženost vozidel, kontrolovat průběh přepravy… tedy žádné překvapení…
  • Řídit FTL přepravy v reálném čase (denní komunikace s řidiči, sladění doby příjezdu a odjezdu do/ze skladu, řešení mimořádných situací)
  • Komunikace se zákazníky - velké i malé firmy - dobré kontakty!
  • Pak taková ta klasika…vedení příslušné dokumentace a evidence, zadávání dat do interního informačního systému, úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Požadavky:

  • Zkušenost na obdobné pozici ( dispečer, disponent )
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Výhoda znalosti Timocom, Raal, Transporeon a Trans
  • Dobrá znalost MS Office
  • AJ na komunikativní úrovni -B2
  • Umět si určovat priority a zvládat stres
  • Nebát se promluvit před více lidmi
  • Nebát se mít zodpovědnost za přidělené úkoly
  • Samostatnost, pečlivost
  • Být i týmový hráč
  • Ochotu dále se vzdělávat
  • Uvítáme časovou flexibilitu

Benefity:

  • Velmi atraktivní mzdové podmínky + kvartální bonusy
  • Velká příležitost pro kariéru, budeš u zrodu nové pobočky pro stabilní TOP firmu
  • Práce v malém kolektivu, příjemné pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Teambuildingy
  • A mnohem více

Sdílejte nabídku s ostatními a získejte tablet

Informace o pozici

Plat

BENEFITY:

Velmi atraktivní mzdové podmínky, velká příležitost pro kariéru, práce v malém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, příspěvek na stravování, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní připojištění, teambuildingy, a mnohem více

Chcete se ucházet
o toto místo?

Skvělé! Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme s dalšími podrobnostmi.
Prušák Group

Požadavky:

Benefity:

Plat

BENEFITY:

Děkujeme za doporučení

Děkujeme o zájem o pozici,
brzy Vás budeme kontaktovat

Přejít na úvod