SENIOR DISPEČER - VLASTNÍ FLOTILA - TOP FIRMA

35 000 Kč - 50 000 Kč
Rokycany, Plzeňský kraj
Logistics & Supply Chain

Ahoj, hledáme tebe zkušeného dispečera/ku, který/á se nebojí koordinovat naše kamiony a dbát na jejich optimální vytížení! Jsme otevřeni profilu senior i junior! Pokud máš zájem pracovat pro velmi moderní a renomovanou dopravní společnost, která je lídrem na trhu, neváhej a ozvi se nám!! Tato pozice tě posune v tvé kariéře a přináší stabilitu!

Pracovní náplň:

  • Budeš plánovat trasy s ohledem na vytíženost vozidel, kontrolovat průběh přepravy… tedy žádné překvapení…
  • Řídit přepravy v reálném čase (denní komunikace s řidiči, sladění doby příjezdu a odjezdu do/ze skladu, řešení mimořádných situací)
  • Komunikace se zákazníky – komunikace s kvalitními zákazníky, kultura projevu je nutná 😊
  • Přijímání objednávek přeprav a řízení procesu zakázky
  • Pak taková ta klasika…vedení příslušné dokumentace a evidence, zadávání dat do interního informačního systému, úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Požadavky:

  • Zkušenost na obdobné pozici minimálně 2 – 5 let (otevíráme pozici junior i senior)
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Dobrá znalost MS Office
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • Umět si určovat priority a zvládat stres
  • Nebát se promluvit před více lidmi
  • Nebát se mít zodpovědnost za přidělené úkoly
  • Samostatnost, pečlivost a zodpovědnost za svěřené úkoly
  • Být i teamový hráč
  • Ochotu dále se vzdělávat
  • Uvítáme časovou flexibilitu

Benefity:

  • Velmi atraktivní mzdové podmínky
  • Prémie až do výše jedné měsíční mzdy, vypláceny půlročně na základě rozhodnutí vedení
  • Sleva na pohonné hmoty – Benzina karta
  • U nás se můžete těšit na přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Čtvrtletní a letní Teambuildingy
  • Vánoční večírek a další firemní akce
  • A mnohem více

Sdílejte nabídku s ostatními a získejte tablet

Informace o pozici

Plat

BONUSY:

Velmi atraktivní mzdové podmínky, prémie až do výše jedné měsíční mzdy, sleva na pohonné hmoty – Benzina karta, přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí, příspěvek na stravování, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní připojištění, teambuildingy, firemní akce, a mnohem více.

Chcete se ucházet
o toto místo?

Skvělé! Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme s dalšími podrobnostmi.
Prušák Group

Požadavky:

Benefity:

Plat

BONUSY:

Děkujeme za doporučení

Děkujeme o zájem o pozici,
brzy Vás budeme kontaktovat

Přejít na úvod