KEY ACCOUNT MANAGER AND SHOWROOM MANAGER - TOP PRACOVNÍ ODĚVY - SKANDINÁVSKÁ SPOLEČNOST

50 000 Kč - 80 000 Kč
Praha
Sales

Sales

Přidej se k nám a buď klíčovým hráčem/ hráčkou ve skandinávské eleganci pracovních oděvů na českém trhu! Hledáme SHOWROOM MANAGER, ale především zkušeného OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE/ KEY ACCOUNT MANAGER v jednom!!

Tvá role jako STORE MANAGER nebude jen o běžném řízení prodejny/ showroom – budeš tvůrcem, vizionářem a hnací silou našeho týmu. Připrav se na výzvy, která ti umožní uplatnit tvé zkušenosti z technickým prodejem (ochranné pracovní pomůcky, ruční nářadí, stavebnictví atp.)

Pokud máš odvahu přijmout výzvu a stát se tvůrcem naší úspěšné švédské rodiny, tak neváhej! Těšíme se na tvůj životopis!

Tvoje denní pracovní náplň:

  • Zodpovědnost za vzhled a chod prodejny a její zaměstnance
  • Aktivní získávání nových zákazníků a udržování vztahů se stávajícími zákazníky.
  • Administrativa spojená s chodem prodejny (objednávky, fakturace, akce, atp.)
  • Budování a rozvoj naší obchodní sítě na českém trhu.
  • Tvorba objednávek a nabídek
  • Výjezdy za zákazníky

Co by ti nemělo chybět:

  • Komunikační dovednosti při práci se zákazníky na vysoké úrovni
  • Komunikativní angličtina
  • Schopnost pozitivně motivovat ostatní zaměstnance na prodejně
  • Proaktivní přístup
  • Organizační dovednosti
  • Výhoda: předchozí zkušenosti jako OZ/KAM technického segmentu (ochranné pracovní pomůcky, ruční nářadí, stavebnictví atp.)

Co ti nabídneme:

  • Služební automobil i pro soukromé účely, nebo kompenzace za využití osobního auta plus pohonné hmoty
  • VELMI ZAJÍMAVÉ kvartální a roční bonusy
  • Mobilní telefon, notebook
  • Výběr pohodlného firemního oblečení
  • 4 týdny dovolené, za každý rok 1 den navíc
  • Flexibilita
  • Mnohem více

Sdílejte nabídku s ostatními a získejte tablet

Informace o pozici

Plat

Chcete se ucházet
o toto místo?

Skvělé! Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme s dalšími podrobnostmi.
Prušák Group

Plat

Děkujeme za doporučení

Děkujeme o zájem o pozici,
brzy Vás budeme kontaktovat

Přejít na úvod