CEO / SALES DIRECTOR ENERGY - SOLAR/WIND

dohodou, atraktivní balíček, automobil,..
Praha
Sales

Sales

Působíme dlouhodobě v oblasti top real estate projektů - developmentu - rezidenční i komerční real estate a vše jsou atraktivní projekty. Záleží nám na lidech, proto nehledáme jen nejlepšího ředitele v oblasti energy, ale také nejvhodnějšího pro náš tým a strategii.

V současné době hledáme ředitele společnosti v holdingu, který se bude věnovat řízením entity a jejímu rozvoji v oblasti energy, se zaměřením FW / WIND. Společnost vlastní, staví, rozvíjí a spravuje elektrárny / primárně solární.

Co vás čeká

  • Strategický rozvoj společnosti v oblasti energy - FW / wind, s důrazem na project management a sales B2B/ akvizice
  • Úzká spolupráce s týmem, který povedete (specialisté v oblasti energy)
  • Strategické vyhledávání a rozvoj klíčových obchodních příležitostí a analýzu trhu, výstavba na "zelené louce" či akvizice projektů prostřednictvím týmu
  • Koordinaci a zodpovědnost za implementaci a rozvoj Land Selection a Leasing process
  • Navrhování plánu prodejů a zodpovědnost za naplnění plánu.
  • Reprezentace společnosti při vytváření a udržování obchodních vztahů a jednání s partnery.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Zkušenosti s řízením týmu B2B cca min 5 let, který budete dále rozvíjet
  • Orientace v legislativě energy, komunikativní, extrovertnější, důsledný, procesně orientovaný, tah na branku, ownership, samostatnost, týmový duch, sympatické vystupování a "hlad po úspěchu" - my Vám dáme ty nejlepší potřebné nástroje
  • Schopnost vést obchodní jednání a vyjednávat v angličtině
  • Ochotu cestovat v rámci ČR i zahraničí (Evropa).
  • Komunikace v anglickém jazyce.

Co vám můžeme nabídnout

  • Práci na pracovní poměr se smlouvou na dobu neurčitou.
  • 5 týdnů dovolené, vzdělávací balíčky a osobní rozvoj, firemní akce, investiční příležitosti, občerstvení na pracovišti a další benefity ze synergií s holdingem
  • Služební automobil i k soukromým účelům.
  • Zaměstnavatele, který myslí na zdravou budoucnost, životní prostředí a je leader v oboru zdravého bydlení.
  • Tým, který baví inovace a pracuje na zajímavých projektech.
  • Velice příjemný kolektiv, který jde za společným cílem.
  • Kanceláře v dostupné lokalitě v Praze + parkování
  • Nástup možný ihned nebo dohodou.

Velmi rád Vám poskytnu detailní informace během našeho diskrétního setkání. Budeme rádi také za případné doporučení vhodného kandidáta.

Sdílejte nabídku s ostatními a získejte tablet

Informace o pozici

Plat

Chcete se ucházet
o toto místo?

Skvělé! Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme s dalšími podrobnostmi.
Prušák Group

Co vás čeká

Plat

Děkujeme za doporučení

Děkujeme o zájem o pozici,
brzy Vás budeme kontaktovat

Přejít na úvod