ŘEDITEL POBOČKY ATRAKTIVNÍHO REZIDENČNÍHO DEVELOPERA (AKVIZICE POZEMKŮ)

Dohodou
Praha
Back to offers
Real Estate & Construction

Budete zodpovědný za samostatnou dílčí společnost u renomovaného rezidenčního developera!

Z důvodu další expanze hledáme CEO/generálního ředitele se znalostí v oblasti trhu s realitami a pozemky do společnosti, která funguje jako “pozemková banka“ pro potřeby skupiny.

Hledáme manažera se schopností identifikovat a realizovat příležitosti pro zhodnocení pozemků pro další development

Co bude vaším úkolem

  • Vybudovat a řídit silný tým spcialistů
  • Zvyšovat hodnotu a obrat firmy, zhodnocováním pozemků a rozšiřováním pozemkové banky pro rezidenčního developera
  • Mapovat trh s nemovitostmi a pozemky a vyhledávat pozemky vhodné pro změnu územního plánu
  • Zajišťovat expertízu pozemků
  • Zajišťování akvizice nových stavebních pozemků pro případnou budoucí developerskou výstavbu
  • Řídit rizika a hledat řešení

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Manažerské zkušenosti z managementu s prokazatelnými výsledky na straně developera či konzultační společnosti
  • Dlouhodobé zkušenosti na trhu s realitami
  • Znalost problematiky územního plánu
  • Výhodou je znalost developerských projektů
  • Výborné vyjednávací dovednosti
  • Komunikace v českém jazyce – rodilý mluvčí, komunikativní AJ výhodou

Nabízíme

  • Obrovskou příležitost v rostoucí firmě
  • Zázemí a podporu skupiny
  • Motivační odměňování s velkým důrazem na cílové prémie

Info about offer

Salary

Dohodou

Do you want to apply
for this job?

Great! Leave us a contact and we will contact you with further details.
Prušák Group

Požadujeme

Nabízíme

Salary

Dohodou

Děkujeme za doporučení

Thank you for your interest,
we will contact you as soon as possible

Back home