PROPERTY MANAGER - RODINNÁ FIRMA, REZIDENCE I KANCELÁŘE! (VS)

50 000 Kč - 60 000 Kč
Praha
Back to offers
Real Estate & Construction

ČESKÁ RODINNÁ SPOLEČNOST - KOMERČNÍ I REZIDENČNÍ BUDOVY

MENŠÍ SPOLEČNOST ZAMĚŘUJÍCÍ SE NA SPRÁVU NEMOVITOSTÍ

SUPER KOLEKTIV, ZAJÍMAVÉ PORTFOLIO PROJEKTŮ

PRAHA

Hledáme vhodného kandidáta, který bude zaštiťovat služby správy nemovitostí (property managementu) na objektech, které jsou součástí jejich portfolia.

PROPERTY MANAGER převezme odpovědnost za následující činnosti:

  • Bude schopný samostatně organizovat a provádět údržbu, kontroly, renovace a případně drobné opravy
  • Stane se první kontaktní osobou pro stávající nájemníky
  • Kontrola nájemních smluv
  • Zpracování a monitoring vyúčtování energií
  • Kalkulace servisních poplatků
  • Vedení Facility Managerů a řízení dalších služeb
  • Pravidelné inspekce a monitoring objektů
  • Zpracování rozpočtů CAPEX / OPEX
  • Správa SVJ
  • Vyhodnocování a pravidelný reporting

Ideální kandidát by měl mít:

  • min. 3-5 let praxe v Property managementu (kancelářský / rezidenční segment výhodou)
  • zkušenosti se správou SVJ výhodou
  • technické zaměření (vyznáte se v technologiích - klimatizace, topení atd.)
  • středoškolské / vysokoškolské vzdělání (alespoň bakalářský) ideálně technického směru
  • plynně český/slovenský jazyk
  • pokročilá angličtina slovem i písmem (alespoň B2)
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič, ochota cestovat

Nejvhodnějším kandidátem do týmu Property Management bude člověk s dynamickou osobností a pro-klientským přístupem, s profesionálním vystupováním a efektivními komunikačními schopnostmi spolu s vyjednávacími schopnostmi.

Můžeme Vám nabídnout:

  • nesmírně zajímavou náplň práce
  • zázemí perspektivní společnosti s rodinnou atmosférou
  • mobil, notebook, sick days, možnost home office, klouzavá pracovní doba
  • moderní kanceláře
  • nástup dle možností ihned

Najdete se v tomto popisu? Skvělé, pošlete nám svůj strukturovaný životopis, budeme se těšit!

Klíčová slova: "property manager" "facility manager" "správa a údržba budov" "asset management" "praha"

Info about offer

Salary

Benefity

Nesmírně zajímavá náplň práce; zázemí perspektivní společnosti s rodinnou atmosférou; mobil, notebook, sick days, možnost home office, klouzavá pracovní doba; moderní kanceláře; nástup dle možností ihned

Do you want to apply
for this job?

Great! Leave us a contact and we will contact you with further details.
Prušák Group

PRAHA

Salary

Benefity

Děkujeme za doporučení

Thank you for your interest,
we will contact you as soon as possible

Back home