ÚČETNÍ PRO MEZINÁRODNÍ DEVELOPERSKOU SPOLEČNOST

50 000 Kč - 55 000 Kč
Praha
Finance & Accounting

PRAHA - ZLIČÍN

Hledáme účetního pro stabilní a mezinárodní developerskou/investiční společnost, která působí na trhu Real Estate.

Náplň práce:

  • Účtování pravidelných měsíčních transakcí
  • Vystavování faktur nájemcům, kontrola faktur, pohledávek a závazků
  • Zaúčtování hotovosti, půjček a bankovních výpisů, kontrola plateb
  • Komunikaci s nájemci, dodavateli, auditory, bankami a jinými institucemi
  • Roční účetní závěrky a reporty ve spojení s účetní závěrkou
  • Spolupráci a jednání se správci nemovitostí a profesionálními poradci, příprava čtvrtletního přehledu nájemného
  • Asistence se čtvrtletními poplatky za služby a konečné odsouhlasení pro nájemce ve spolupráci se správci nemovitostí
  • Příprava čtvrtletního přehledu nájemného
  • Přípravu pravidelných reportů a reportů na vyžádání
  • Reporting přímo americkému majiteli společnosti

Co od Vás očekáváme:

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Skvělou znalost účetnictví a daní
  • Zkušenosti s účetním programem POHODA (výhodou)
  • Dobrou znalost MS Office
  • Analytické myšlení
  • Týmový duch
  • Samostatnost a odpovědnost
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • 3 - 5 let zkušeností
  • Nástup ideálně konec dubna

Co můžeme nabídnout:

  • Zázemí stabilní společnosti, dlouhodobou spolupráci
  • Možnost flexibilní pracovní doby/zkrácený úvazek a home office
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Zajímavé platové ohodnocení

Své životopisy prosím zasílejte v českém i anglickém jazyce, děkujeme.

KEY WORDS: "Účetní", "Senior", "POHODA"

Sdílejte nabídku s ostatními a získejte tablet

Informace o pozici

Plat

Chcete se ucházet
o toto místo?

Skvělé! Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme s dalšími podrobnostmi.
Prušák Group

Plat

Děkujeme za doporučení

Děkujeme o zájem o pozici,
brzy Vás budeme kontaktovat

Přejít na úvod