ÚČETNÍ INVESTIČNÍCH FONDŮ PRO ČESKOU INVESTIČNÍ SPOLEČNOST

30 000 Kč - 55 000 Kč
Praha
Finance & Accounting

PRAHA

Hledáme účetní pro stabilní českou investiční společnost, která má zkušenosti v oblasti účtování investičních fondů (např. fond kvalifikovaných investorů, podílové fond, realitní fond). Společnost se především zaměřuje na investice do nemovitostí.

Aplikujte pro společnost, která si bude vážit vaší práce! Budeme moc vděční i za doporučení kandidátů - budete odměněni viz. naše webové stránky www.prusakgroup.cz!

Budeme se těšit na váš profil.

Náplň práce:

  • vedení účetnictví investičních fondů
  • vytvářet výroční zprávy, účetní závěrky a spolupracovat s auditory
  • výpočet aktuální hodnoty cenného papíru vydávaného fondem
  • vedení seznamu vlastníků cenných papírů vydávaných fondem
  • vyhotovení a aktualizace výroční zprávy a pololetní zprávy tohoto fondu
  • plnění povinností vůči České národní bance
  • plnění povinností vůči depozitáři fondu

Váš profil:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost účetnictví ve směru investičních fondů
  • znalost systému Arbes, především Feis, TA, Topas výhodou
  • chuť pracovat na svém rozvoji, aktivní přístup
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
  • změření na detail, logické myšlení

Nabízíme:

  • příjemné prostředí české společnosti
  • zajímavé platové ohodnocení úměrné vaším dosavadním zkušenostem - zajímavý profil si rádi přečteme!
  • zázemí stabilní společnosti s rozmanitým portfoliem klientů
  • odborný růst a interní vzdělávání
  • flexibilní pracovní dobu

Sdílejte nabídku s ostatními a získejte tablet

Informace o pozici

Plat

Chcete se ucházet
o toto místo?

Skvělé! Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme s dalšími podrobnostmi.
Prušák Group

PRAHA

Váš profil:

Nabízíme:

Plat

Děkujeme za doporučení

Děkujeme o zájem o pozici,
brzy Vás budeme kontaktovat

Přejít na úvod