SPECIALISTA PRO FINANCOVÁNÍ REAL ESTATE PROJEKTŮ PRO KLIDNOU SÍLU NA TRHU

100 000 Kč
PRAHA
Finance & Accounting

Hledáme kandidáta se zkušenostmi z oblasti TREASURY a/nebo oblasti FINANCING (ideálně) real estate projektů pro podporu činnosti Group Treasury Directora a celého finančního oddělení developerské a investiční společnosti. Vhodný kandidát by měl mít praxi s externím či interním financováním, výhodou je orientace v kapitálovém zdrojích či praxe ve využívání nástrojů kapitálového trhu k financování projektů. Kandidát bude spoluzodpovědný za všechny treasury aspekty podnikání ve všech zemích. Iniciuje, monitoruje a realizuje konkrétní činnosti v oblasti externího a interního financování a řízení cash-flow.

Náplň práce kandidáta:

Externí Financování

  • účastní se due diligence ve vztahu k otázkám financování
  • připravuje podklady pro oslovení potenciálních financujících institucí
  • účastní se jednání o podmínkách financování, organizuje odpovědi na doplňující dotazy / žádosti o další dokumenty
  • spolureviduje a komentuje smluvní dokumentaci, včetně zajištění příp. konzultací s relevantními spolupracovníky (fin./projektový/akviziční manažer apod.)
  • organizuje plnění podmínek: podpisu a čerpání financování, dále splacení úvěrů a výmazu zástav
  • udržuje databázi aktuálních informací o externím (i interním) financování a jeho parametrech
  • ve spolupráci s lokálními fin. manažery monitoruje dodržování smluv

Interní Financování

  • na základě konkrétního zadání nebo potřeby cash-flow, předkládá návrhy na strukturování nového financování a/nebo restrukturalizaci stávajícího financování
  • spolureviduje a komentuje smluvní dokumentaci
  • monitoruje realizaci souvisejících transakcí (čerpání, splácení, platba úroků, FX konverze)
  • archivuje smluvní dokumentaci a udržuje její kompletnost (včetně případných změn)

Externí kapitálové zdroje (korporátní dluhopisy, směnky, FKI apod.)

  • monitoruje (dluhopisy, směnky) / zajišťuje kompletnost a aktuálnost databáze informací o externích kapitálových zdrojích a jejich parametrech
  • monitoruje strukturu a splatnost jednotlivých zdrojů a iniciuje jejich znovu načerpání, případně navrhuje úpravy parametrů (struktura a druh zdrojů)
  • poskytuje podporu v administrativních a regulatorních procesech (ISIN, AML apod.) a souvisejících dokumentech

Cash-flow monitoring & management

  • monitoruje stav a vývoj cash-flow a likvidity celé skupiny (ve spolupráci s lokálními manažery)
  • podílí se na přípravě a kontrole realizace plánu cash-flow skupiny, případně konkrétních entit
  • sdružuje a sdílí aktuální informace o cash-flow a likviditě

Pozice je vhodná pro zkušené matadory i schopné kandidáty, kteří chtějí profesní rozvoj ve stabilní společnosti s širokým portfoliem projektů.

Sdílejte nabídku s ostatními a získejte tablet

Informace o pozici

Plat

100 000 Kč

Chcete se ucházet
o toto místo?

Skvělé! Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme s dalšími podrobnostmi.
Prušák Group

Plat

100 000 Kč

Děkujeme za doporučení

Děkujeme o zájem o pozici,
brzy Vás budeme kontaktovat

Přejít na úvod