SENIOR ÚČETNÍ/HLAVNÍ ÚČETNÍ_INVESTIČNÍ SPOLEČNOST

až 85 000 Kč
Praha 5
Finance & Accounting

Pro našeho klienta, menší expandující investiční společnost v oblasti industriálního developmentu hledáme šikovnou účetní s chutí se dále vzdělávat a podílet se na finančním plánování firmy.

Vhodná kandidátka bude součástí menšího týmu, kde vládne přátelské prostředí. Pokud máš elán do práce, zájem naučit se nové věci v oblasti účetnictví, dej nám o sobě vědět!

Náplň práce:

  • vedení účetní agendy a oblasti DPH několika společností
  • závěrkové operace, inventarizace účtů, příprava výkazů a přílohy k účetní závěrce
  • spolupráce při auditu
  • spolupráce na přípravě reportingu pro vlastníky společností
  • spolupráce při finačním plánování a budgetingu
  • vedení týmu účetních (4 dámy) - na pozici hlavní účetní

Co k tomu budete potřebovat?

  • především chuť pracovat v dynamické a rychle se rozvíjející společnosti
  • zdravý rozum a potřebu dotahovat věci do konce
  • minimálně středoškolské vzdělání, VŠ vzdělání je výhodou
  • zkušenost v účetnictví minimálně 3 roky
  • dobrá orientace v účetní a daňové legislativě
  • dobrá znalost Excelu
  • znalost angličtiny dostatečná pro orientaci v anglicky psaném textu
  • samostatnost, proaktivita, komunikativní schopnosti, analytické myšlení

Sdílejte nabídku s ostatními a získejte tablet

Informace o pozici

Plat

Co získáš k platu:

stravenkový paušál; moderní pracovní prostředí; flexi passy; služební telefon pro soukromé účely

Chcete se ucházet
o toto místo?

Skvělé! Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme s dalšími podrobnostmi.
Prušák Group

Plat

Děkujeme za doporučení

Děkujeme o zájem o pozici,
brzy Vás budeme kontaktovat

Přejít na úvod