RELATIONSHIP MANAGER pro EXTERNÍ KANÁL - PRIVATE EQUITY

60 000 Kč - 120 000 Kč
Praha
Sales

Sales

PRIVATE EQUITY - VELMI EFEKTIVNÍ, MENŠÍ SPOLEČNOST S KVALITNÍM PRODUKTEM

PRAHA 1

APLIKUJTE NEBO DOPORUČTE!

Pro rostoucí mezinárodní boutique investiční společnost s pobočkou v České republice - dále CEE hledáme šikovného managera/specialistu, který bude zodpovědný za rozvoj obchodu prostřednictvím externí distribuční sítě + další možné prodejní kanály. Nehledáme obchodníka, spíše aktivního managera, který má zkušenost s investičními produkty/cenné papíry.

Spravujeme široké investiční portfolio zejména v oblasti výnosových nemovitostí a private equity, díky nimž generujeme nadprůměrné roční výnosy z vlastního kapitálu. V portfoliu máme další projekty, jež definují nový tržní standard.

Uvědomujeme si, že za náš úspěch vděčíme zejména našemu týmu a v současné době hledáme nového kolegu. Máte zkušenosti s cennými papíry, zajímají vás investice a máte prodejní schopnosti? Poté by vás mohla zaujmout naše nabídka pracovní pozice.

Náplň práce:

  • Rozvoj obchodní sítě (Kreativity nezná mezí)
  • Školení, vzdělávání a další formy podpory obchodních partnerů
  • Vyhledávání obchodních příležitostí
  • Eventy/Marketingové akce a aktivity
  • Rozvoj externí spolupráce s dalšími partnery

Profil ideálního kandidáta:

  • VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe na obdobné obchodní pozici min. 2-5 roky
  • Organizovanost
  • Schopnost navazovat a rozvíjet kontakty, řídit spolupráci s externími partnery
  • Orientace na výsledky
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Řidičský průkaz B

Co vám bude :

  • Atraktivní mzdové ohodnocení s motivačním systémem
  • Práce v samotném centru Prahy v dynamicky rostoucí společnosti
  • Flexibilní pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Firemní akce
  • Možnost spolupodílet se na rozvoji společnosti

KEY WORDS: "BANK", "BANKA", "PRIVATE EQUITY", "KEY ACCOUNT MANAGER", "CENNÉ PAPÍRY", "BROKER", "RELEATIONSHIP MANAGER"

Sdílejte nabídku s ostatními a získejte tablet

Informace o pozici

Plat

Chcete se ucházet
o toto místo?

Skvělé! Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme s dalšími podrobnostmi.
Prušák Group

PRAHA 1

Plat

Děkujeme za doporučení

Děkujeme o zájem o pozici,
brzy Vás budeme kontaktovat

Přejít na úvod