ŘEDITEL POBOČKY ATRAKTIVNÍHO REZIDENČNÍHO DEVELOPERA (AKVIZICE POZEMKŮ)

Dohodou
Praha
Real Estate & Construction

Budete zodpovědný za samostatnou dílčí společnost u renomovaného rezidenčního developera!

Z důvodu další expanze hledáme CEO/generálního ředitele se znalostí v oblasti trhu s realitami a pozemky do společnosti, která funguje jako “pozemková banka“ pro potřeby skupiny.

Hledáme manažera se schopností identifikovat a realizovat příležitosti pro zhodnocení pozemků pro další development

Co bude vaším úkolem

  • Vybudovat a řídit silný tým spcialistů
  • Zvyšovat hodnotu a obrat firmy, zhodnocováním pozemků a rozšiřováním pozemkové banky pro rezidenčního developera
  • Mapovat trh s nemovitostmi a pozemky a vyhledávat pozemky vhodné pro změnu územního plánu
  • Zajišťovat expertízu pozemků
  • Zajišťování akvizice nových stavebních pozemků pro případnou budoucí developerskou výstavbu
  • Řídit rizika a hledat řešení

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Manažerské zkušenosti z managementu s prokazatelnými výsledky na straně developera či konzultační společnosti
  • Dlouhodobé zkušenosti na trhu s realitami
  • Znalost problematiky územního plánu
  • Výhodou je znalost developerských projektů
  • Výborné vyjednávací dovednosti
  • Komunikace v českém jazyce – rodilý mluvčí, komunikativní AJ výhodou

Nabízíme

  • Obrovskou příležitost v rostoucí firmě
  • Zázemí a podporu skupiny
  • Motivační odměňování s velkým důrazem na cílové prémie

Sdílejte nabídku s ostatními a získejte tablet

Informace o pozici

Plat

Dohodou

Chcete se ucházet
o toto místo?

Skvělé! Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme s dalšími podrobnostmi.
Prušák Group

Požadujeme

Nabízíme

Plat

Dohodou

Děkujeme za doporučení

Děkujeme o zájem o pozici,
brzy Vás budeme kontaktovat

Přejít na úvod