DATA ANALYST - TOP FINANČNÍ SKUPINA

50 000 Kč - 70 000 Kč
Praha
Finance & Accounting

PRAHA

Milujete práci s daty a analyzování? Chcete se stát součástí stabilní a rostoucí společnosti?

Pokud ANO, tak aplikujte ihned, jelikož hledáme právě vás. Vaším hlavním úkolem bude provádět procesní analýzy dat - pozice vznikla z důvodu implementace nového interního systému.

Náplň práce:

  • Analýza datových potřeb jednotlivých oddělení (interní požadavky)
  • Analýza datových struktur a datových toků investičního procesu
  • Procesní analýza - sledování procesů a dat z reportů
  • Revize zdrojů dat, přenášených dat a jejich využití
  • Spolupráce na návrhu datových struktur a datových toků implementovaného řešení
  • Sledování procesů a dat z reportů (odkud a kam data proudí, které data to jsou)

Váš profil:

  • Analytické a technické myšlení
  • Předchozí zkušenost na podobné pozici alespoň 3 roky
  • Orientace v analýze dat a zkušenost s datovým modelováním
  • Zkušenosti s celým životním cyklem IT projektu v oblasti investičního procesu výhodou
  • Angličtina na komunikativní úrovni (B2)

Nabízíme:

  • Zázemí silné finanční skupiny a zkušené kolegy, kteří se rádi podělí o své know-how
  • Podrobné zaškolení do nové agendy
  • Motivující finanční ohodnocení + balíček benefitů
  • 25 dnů dovolené + 5 dnů volna navíc
  • Široký výběr interních školení, hrazenou výuku angličtiny nebo italštiny
  • Kulturní (firemní akce, Cafeterie) i sportovní (fitko, jóga, MultiSport) vyžití
  • Nástup ihned/dohodou

KEY WORDS: "Data", "Analyst", "Analytik", "Datová analýza", "Bank", "Investment", "Asset", "Praha"

Sdílejte nabídku s ostatními a získejte tablet

Informace o pozici

Plat

Chcete se ucházet
o toto místo?

Skvělé! Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme s dalšími podrobnostmi.
Prušák Group

PRAHA

Váš profil:

Nabízíme:

Plat

Děkujeme za doporučení

Děkujeme o zájem o pozici,
brzy Vás budeme kontaktovat

Přejít na úvod