BUSINESS ANALYST - PŘEDNÍ RETAIL REAL ESTATE DEVELOPER

55 000 Kč - 65 000 Kč
Praha
Finance & Accounting

PRAHA

Hledáme skvělého business analytika pro přední a stabilní mezinárodní developerskou společnost působící na na trhu komerčních nemovitostí ve Střední Evropě. Kandidát by měl být precizní a komunikativní analytik s láskou pro Excel.

Aplikujte nebo doporučte svého známého, který by chtěl zhodnotit své schopnosti, odměna vás nemine viz. www.prusakgroup.cz!

Budeme se těšit na váš profil!

Náplň práce:

  • Vytváření analýz portfolia a komentářů
  • Controlling, budgeting a reporting
  • Sledování/analyzování výsledků, nákladů, Cash Flow
  • Porovnávání finančních a operativních dat
  • Podpora vedení v ekonomického rozhodování
  • Reporting v souladu IFRS pro české a slovenské společnosti
  • Reporting výsledků
  • Komunikace s auditory

Požadavky:

  • Praxe na finanční pozici min.4 roky
  • Výborná znalost MS OFFICE především Excel a Powerpoint
  • Znalost Lucanet a MS Dynamics (účetnictví) výhodou
  • Analytické myšlení
  • Preciznost
  • Výborná znalost AJ - pravidelná komunikace se zahraničím
  • Časová flexibilita
  • Odolnost vůči stresu

Nabídka:

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Stravenkový paušál
  • 25 dnů dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí se skvělým kolektivem
  • Nástup ihned nebo dle dohody

Sdílejte nabídku s ostatními a získejte tablet

Informace o pozici

Plat

Chcete se ucházet
o toto místo?

Skvělé! Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme s dalšími podrobnostmi.
Prušák Group

PRAHA

Požadavky:

Nabídka:

Plat

Děkujeme za doporučení

Děkujeme o zájem o pozici,
brzy Vás budeme kontaktovat

Přejít na úvod