Zaměstnavatelé

Rádi bychom na tomto místě poděkovali našim partnerům za spolupráci a přízeň, kterou nám věnují. Pro nás v Prušák Group je to velký závazek. Jsme si jisti kvalitou našich služeb, čemuž odpovídá i garance na námi umístěné kandidáty. Naší dominantní specializací je vyhledávání zkušených a prověřených specialistů, manažerů v disciplinách Sales&Marketing (napříč sektory), Real Estate & Construction; Energy.

Boutique služby od PrušákGroup s.r.o.

PrušákGroup nabízí služby „boutique“ konzultační společnosti s jasným cílem – vyhledat pro své klienty ty nejlepší možné generátory úspěchu. Námi doporučení kandidáti disponují zkušenostmi a úspěchy dle Vámi požadovaných kompetencí, a navíc vyvineme maximální úsilí, aby i jejich „osobnostní DNA“ bylo co nejbližší kultuře Vaší společnosti.

Výhody boutique společností:

  • Větší flexibilita při jednání s klienty
  • Rychlost a variabilita poskytovaných řešení
  • Konzultanti jednají efektivně, neboť neřeší paralelně desítky projektů, tím maximalizujeme kvalitu provedené práce
  • Důraz na kvalitu dodávaného řešení
  • Potlačení administrativního prvku a vytvoření většího prostoru pro přímočarou spolupráci

Další služby PrušákGroup s.r.o.

Základní stavební článek všech úspěšných společností jsou její zaměstnanci, se kterými se setkáváme každý den, takto získáváme kontakty na Vaše budoucí výkonné zaměstnance.Při osobním setkání si pohovoříme o možnosti úspěšného a efektivního vyřešení Vašich požadavků a představ.
  • Headhunting – cílené oslovení pracovníka, který působí na identické či obdobné pracovní pozici u konkurence. Výhodou, kterou tento výběr zaměstnanců přináší, je oslovení kvalifikovaného a kvalitního zaměstnance, jehož není třeba nijak zaškolovat či připravovat
  • Recruitment – „pernament placement“ nábor vedený kombinací nejmodernějších nástrojů pro dosažení nejefektivnějšího výběru
  • Executive search – komplexní zmapování trhu za účelem identifikovat relevantní specialisty formou cíleného oslovení
  • Reference Check & Screening Solutions – Kandidát není jen osobou, která má za ideálních podmínek přinést jen pozitiva. Bohužel, jak naše praxe ukazuje, je v současné době s kandidáty spjata i řada rizik, a to díky účelově upraveným informacím nebo nepravdám, které o sobě mohou uvádět. Z tohoto důvodu u každého z našich kandidátů ověřujeme údaje, které nám o sobě sdělují. Díky objektivnímu ověření skutečnosti poskytujeme budoucímu zaměstnavateli ujištění, že uchazeč splňuje požadované morální i profesní kvality. Naším partnerem v této oblasti je společnost Screening Solutions, jednička v poskytování služeb Pre-Emoloyment Screening na českém trhu.