MARKETING & PR SPECIALIST

Mezinárodní společnost, působící ve velice atraktivní sféře maloobchodu, přijme šikovného MARKETINGOVÉHO MANAGERA SE ZÁJMEM O MÓDU A „SHOPPING“

BUDETE PRACOVAT PRO dynamickou, moderní a úspěšná společnost, která je dominantním subjektem v rámci evropského trhu. Hledáme šikovného pozitivně naladěného marketéra/marketérku, který bude komunikovat naši značku napříč různými marketingovými kanály. Jedná se o „hands on“ pozici pro člověka s dostatkem energie, nápady, inovativním myšlením, profesionálního vystupování i vzhledu. Cílem pozice je udržení a další akcelerace povědomí o značce., EVENT MANAGEMENT.

Vaší pracovní náplní bude marketingová podpora velmi atraktivní značky. Jedná se o samostatnou pozici bez přímých podřízených. Zkušenosti s marketingovou komunikací a PR ze strany klienta či agentury jsou velmi vítány po dobu min. 2-6 let, stejně tak jako znalost anglického jazyka. Profesionální vystupování a jiskra v oku patří rovněž mezi důležité předpoklady pro tuto pracovní pozici.

Náplň práce:

Marketingová komunikace / návrhy strategií / participace s agenturami na exekuci
Řízení a exekuce marketingových projektů
Komunikace s externími agenturami (brief, koordinace, vyhodnocení)
Organizace zajímavých eventů, příprava newsletterů
Aktivní práce se sociálními sítěmi / online agenturou
Příprava marketingových plánů, strategií, optimalizací a ročních rozpočtů a smluv
Správa webových stránek za účasti online specialisty, prezentace, drobná administrativa
Reporting
Požadavky:

SŠ/VŠ, ideálně z oblasti marketingu nebo ekonomie
Min. 2 roky praxe na obdobné pozici. Nehledáme překvalifikované ředitele marketingu, hledáme pružného šikovného člověka, který chce projekty posouvat dopředu a funkčně reagovat na tržní situace. Výhodouí je také zájem o módu / luxusní zboží.
Velmi dobrá znalost MS Office
Zkušenosti s CopyWritingem výhodou
Min.dobrá znalost anglického jazyka – slovem i písmem (nutností)
Perfektní komunikační schopnosti, umění přesvědčit, týmový hráč, kreativita, strategické myšlení, analytické a organizační schopnosti, příjemné a energické vystupování
Ochota pracovat v dynamickém prostředí, flexibilita a samostatnost, časová flexibilita, ambice učit se a chuť dosáhnout náročných výsledků
Aktivní přístup
Nabízíme:

Kreativní a rozmanitou práci v prostředí úspěšné a velmi prestižní společnosti s korporátními procesy
Stabilní a velmi příjemný kolektiv výkonných zaměstnanců
Možnost profesního a odborného růstu v rámci prestižní společnosti
Zaškolení pod vedením služebně starších kolegů
Motivující platové ohodnocení
Pracovní benefity
Pracovní doba: na plný pracovní úvazek, nástup ihned
Místo výkonu práce: východočeský region, velmi atraktivní a moderní prostředí – kanceláře + pracovní nástroje

Pošlete CV, budeme vás kontaktovat dle Vašich časových možností a samozřejme diskrétně.

Poptávka

Kontrola